Co to takiego?

Powiadomienia o najgorętszych ofertach na rynku nieruchomości

Notifire to serwis internetowy, który wyręczy Cię             w procesie przeglądania ofert nieruchomości z rynku wtórnego. Wystarczy, że wskażesz parametry jakie ma spełniać Twoja przyszła inwestycja, a Notifire powiadomi Cię o pojawiających się ogłoszeniach spełanijących  te kryteria.
Szybko, dokładnie i bez powtarzających się ofert!

SPRAWDŹ

 

 

 

Indywidualne potrzeby

Każda strategia inwestycyjna jest nieco inna. Innego lokalu szukasz pod wynajmem czy podnajem, a innego pod flip. Jeśli reprezentujesz biuro pośrednictwa nieruchomości, to skupiasz się na innych parametrach wyszukiwania niż inwestorzy prywatni. Wiemy o tym doskonale. Dlatego stworzyliśmy uniwersalne narzędzie, dające mnóstwo swobody w parametryzowaniu zapytań, spełniających Twoje indywidualne potrzeby.
 

 

 

 

Szukamy (prawie) wszędzie

Notifire jako jedyne rozwiązanie na rynku, wyszukuje nie tylko oferty mieszkań i domów, ale również gruntów i lokali komercyjnych. Bezustannie przeglądamy tysiące stron i portali ogłoszeniowych, a także oferty z licytacji komorniczych. Możesz mieć pewność, że żadna gorąca oferta nie umknie Twojej uwadze.
 

 

 

Największe miasta w Polsce

Notifire standardowo przeszukuje oferty nieruchomości w kilkudziesięciu największych miastach oraz aglomeracjach w Polsce. Chciałbyś prowadzić inwestycje w miejscowości, której nie ma na liście? Nie ma problemu – skontaktuj się z nami!

ZOBACZ LISTĘ OBSŁUGIWANYCH MIAST

 

 

 

 

   

Co wyróżnia Notifire?

 

           

Zapytanie w kilka minut
Uruchomienie nowego zapytania w Notifire zajmie Ci zaledwie kilka minut, reszta dzieje się już sama.

 

 

Odsiewanie duplikatów
Dzięki zastosowanemu modelowi probabilistycznemu Notifire odsiewa do 95% powtarzających się ogłoszeń.

 

 

 

Powiadomienia przyrostowe
Z Notifire otrzymujesz tylko powiadomienia o najnowszych, pojawiających się ogłoszeniach, dzięki temu nie zapychamy Ci skrzynki ofertami które już widziałeś.

 

 

   

Korzyści

Dlaczego warto inwestować z Notifire?

oszczędnośc czasu

Nie musisz spędzać wielu godzin czyhając na okazję. Notifire powiadomi cię o najnowszych ofertach spełniających Twoje oczekiwania - musisz tylko zdecydować. 

organizacja pracy

Planowanie i organizacja zadań staje się o wiele łatwiejsza, gdy masz pod ręką narzędzie, które odciąża Cię od powtarzalnych czynności. Skup się na tym, w czym jesteś najlepszy, a monitoring zostaw nam!

precyzja

Notifire pozwala na precycyjne określenie parametrów interesujących Cię nieruchomości, dzięki temu otrzymujesz tylko powiadomienia o ofertach, które są warte Twojego czasu.

zwiększenie okazji inwestycyjnych

Nie trudno przeoczyć dobrą okazję, pośród setek ofert pojawiających się codziennie na kilkunastu portalach. Dzięki Notifire, żadna gorąca oferta nie umknie Twojej uwadze.

szybkość reakcji

Rynek nieruchomości jest bardzo dynamiczny,      a kluczem do    sukcesu jest błyskawiczna reakcja. Dzięki Notifire, informację otrzymujesz w samą porę, a nawet trochę wcześniej.

praca 24h na dobę

Notifire nie śpi! Każdej minuty analizuje dla Ciebie najlepsze oferty. Możesz sprawdzić co się dzieje na rynku o każdej porzed dnia i nocy - oczywiście jeśli tylko chcesz ;)

Pakiety

Wybierz jeden z pakietów Notifire i otrzymuj ogniste powiadomienia o najnowszych ofertach! 


Testuj wybrany pakiet totalnie za darmo przez 14 dni!
Po tym okresie możesz sam zdecydować czy  nadal chcesz korzystać z wybranego pakietu bądź wybrać inny.
Podane ceny są kwotami brutto.

Cena miesięczna Cena kwartalna

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej. Więcej informacji o celu ich wykorzystania, możliwości zmiany ustawień, znajdziesz w polityce prywatności.