Firma została założona w 1988 roku.


Właścicielami jej są: mgr inż. architekt Jarosław Żwirski oraz mgr inż. budownictwa Katarzyna Żwirska.


Uprawnienia architektoniczne i budowlane pozwalają na sprawowanie samodzielnych funkcji technicznych.


Dewizą biura jest solidność i kompetencja. Projektanci zapewniają wysoki poziom warsztatu budowlanego. Są w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom, co wielokrotnie sprawdziło się w czasie ich prawie 25-letniej praktyki. Biegła znajomość języka angielskiego umożliwia współpracę z inwestorami zagranicznymi


Firma zapewnia pełną obsługę w czasie całego procesu inwestycyjnego: załatwia wszelkie formalności w urzędach przed przystąpieniem do projektowania, przygotowuje dokumentację techniczną wraz z projektami branżowymi, zajmuje się wszelkimi uzgodnieniami formalnymi oraz sprawuje generalny nadzór budowlany, aż do oddania obiektu do użytku. Projektanci wykonują również projekty wystroju i aranżacji wnętrz. W swoich realizacjach stosują nowoczesne technologie i produkty, których biblioteka jest ciągle uzupełniana.


Firma na stałe współpracuje z profesjonalnymi biurami branżowymi.


W dorobku biura są zarówno duże obiekty przemysłowe, jak i budynki biurowe, użyteczności publicznej, aż po domy wielo- i jednorodzinne.


Działalność projektantów jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej związanej ze skutkami popełnienia błędu zawodowego.


Firma jest w pełni skomputeryzowana. Dysponuje profesjonalnym oprogramowaniem do projektowania architektonicznego, obliczania konstrukcji budowlanych, wykonywania rysunków elementów konstrukcyjnych, wykonywania wizualizacji komputerowych, kosztorysowania.


Projektanci biura zapewniają swoją pracą obsługę na wysokim poziomie, oferując profesjonalizm satysfakcjonujący najbardziej wymagających klientów.

Studio Projektowe
Architektoniczno-Budowlane
Katarzyna i Jarosław Żwirscy
Ul. Dworska 2A
97-300 Piotrków Tryb.

Tel.:  (44) 647 23 87, 601274515
E-mail: jarek@pt.onet.pl