Witamy w wersji demo


Do dyspozycji zostanie Państwu oddany nowy, przyjazny panel administracyjny. Nasz CMS charakteryzuje się przede wszystkim przejrzystością oraz łatwością nawigacji i obsługi, a także wysoką funkcjonalnością, co pozwala na samodzielne zarządzanie treścią i strukturą serwisu.

Design


Mądrze zaplanowany projekt graficzny przyciąga uwagę, ułatwia komunikację z klientami. W naszej pracy kładzimy nacisk na nowoczesny, skuteczny design, który jest idnywidualnie przygotowywany dla każdego klienta.


zobacz więcej

Technologia


Podążamy za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Strony wykonujemya przy użyciu technologi (HTML5, CSS3), zgodnie z obecnymi standardami W3C.


zobacz więcej

Cms


Autorski System CMS pozwala w intuicyjny i szybki sposób zarządzać wszelkimi treściami merytorycznymi na stronie www.


zobacz więcej

Responsywność


Tworzymy strony responsywne, dostosowujące się do rozdzielczości urządzenia na jakim są one wyświetlane. Technologia ta wydatnie zwiększa użyteczność witryny, ułatwiając nawigację na urządzeniach mobilnych nawet w rozbudowanych stronach internetowych.


zobacz więcej

Idealne rozwiąznaie dla Twojego biznesu

Sprawdź zalety naszego pakietu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.