Kulczyńska Medycyna Estetyczna to wiele możliwości. Zabiegi medycyny estetycznej wydobywają i podkreślają naturalne piękno. Pozwalają zachować lub odzyskać młody wygląd. Zabiegi medycyny estetycznej umożliwiają: powiększanie ust, usuwanie zmarszczek, botoks (botox), mezoterapia, korekcja estetycznych niedoskonałości. Bezpiecznie, nieinwazyjnie i skutecznie. 

Dobry wygląd dodaje nam pewności siebie - sprawia, że czujemy się znacznie lepiej, a tym samym zyskujemy energię do realizacji zamierzonych celów. Dzięki nowoczesnym zabiegom medycyny estetycznej zdrowie i piękno stają się dostępne na wyciągnięcie ręki. W swoje praktyce staram się postępować z Pacjentem tak, jak sama chciałabym być traktowana przez lekarza, kiedy tego potrzebuję. Poświęcam mu odpowiednią ilość czasu, cierpliwie odpowiadam na wszelkie pytania, rozwiewam wątpliwości. Dzięki wiedzy oraz doświadczeniu odpowiednio wybieram procedury, by zaproponować pacjentowi terapię indywidualną - stworzona specjalnie dla Niego.


dr Natalia Kulczyńska

Dobro Pacjenta jest dla mnie najwyższą wartością. Wierzę, że dobry wygląd poprawia jakość naszego życia. Wzrasta wiara w siebię i swoje możliwości. Dzięki tym zabiegom po prostu lepiej się żyje..

czytaj więcej

Co nowego
w Medycynie Estetycznej

Chcesz wiedzieć jakie zabiegi wprowadzmy?Przedstawiamy listę nowości w Kulczyńska Medycyna Estetyczna.

czytaj więcej

Zobacz
opinie naszych pacjentów

Medycyną estetyczną i przeciwstarzeniową zajmuję się od 2006 roku. W swojej pracy wykorzystujĘ wiedzę i umiejętności zdobywane na licznych międzynarodowych kongresach, warsztatach i sympozjach, prowadzonych przez największe światowe autorytety medycyny estetycznej.

czytaj więcej

Ekspert w Medycynie Estetycznej odpowiada

Chcesz się poddać się zabiegowi, ale nie wiesz jakiemu? Masz obawy, ale boisz się o nich powiedzieć? Teraz możesz bezpośrednio, a jednocześnie aninimowo skontaktować się z Panią doktor Natalią Kulczyńską i rozwiać wszelkie wątpliwości. Nie czekaj i skorzystaj z formularza na naszej stronie!

czytaj więcej

Dyskrecja
przede wszystkim

Wiele naszych Pacjentek ceni sobie dyskrecję jaką zapewniamy. Staramy się, aby każda wizyta była komfortowa dla Pacjenta. Aby czuł się zrelaksowany, jak również otoczony aurą anonimowości. 

czytaj więcej