Domek w Zakopanem


Jeśli chcecie Państwo spędzić kilka romantycznych dni w Zakopanem?

Zapraszamy do nas.

Nasz domek jest miły i uroczy. Domek dla 10 osób w Zakopanem nie jest często spotykany, najczęściej występują domki 5, 6 osobowe. Domek pomieści swobodnie 10 osób. Od 2009 roku po przeprowadzeniu serii remontów udostępniliśmy nasz dom dla turystów.

Domki w Zakopanem są coraz bardziej popularne wśród turystów i coraz chętniej wynajmowane. Wynajmując tani domek w Zakopanem można znacznie obniżyć koszt wakacji. Nasz góralski domek jest w bardzo fajnym miejscu Zakopanego. W starej dzielnicy, wśród pięknych zabytkowych zagród najstarszych góralskich rodzin. Domek jest znakomicie położy, blisko centrum (900 m), czyli jakieś 5 min spacerem. W pobliżu jest sklep a po sąsiedzku Karczma Sopa ze znakomitą kuchnią regionalną. Równie blisko jest do kompleksu Szymoszkowa gdzie oprócz wyciągów narciarskich są kąpieliska termalne.

Oferujemy Państwu nocleg w 4 pokojach wykończonych surowym drewnem. W każdym pokoju jest duże podwójne łóżko i pojedynczy tapczan. Śniadanie i inne posiłki będą mogli Państwo przyrządzić w kuchni, która ma pełne wyposażenie, a miłe chwile spędzić przy kominku w saloniku gdzie znajduje się również sprzęt audio i wideo (TV, DVD, Radio). Na terenie całej posesji wi-fi. Do dyspozycji również pralka i suszarka mechaniczna. Czy możemy jeszcze coś więcej zaoferować?

Cały teren jest ogrodzony. Na posesji parking na 3 - 4 samochody, a przy domku ścieżka grillowa ucieszy miłośników tej dyscypliny. Dołożymy wszelkich starań aby nasz drewniany domek i pobyt w nim pozostał długo w pamięci.

REZERWACJA DOMKU. 

Jeśli zainteresowałem Państwa naszą ofertą to proszę o sprawdzenie wybranego terminu w  kalendarzu rezerwacji.  Jeśli termin jest wolny, proszę o maila przez (rezerwuj pokój). Najszybciej jak to możliwe odpowiem i podam szczegóły rezerwacji. Noclegi w Zakopanem rezerwujemy po wpłacie zadatku na konto w Citi Handlowy  numer 20 1030 0019 0109 8518 0446 3996  na nazwisko Robert Krzysztofiak  10-332 Olsztyn  ul. Chopina 6/7 wpisując w treści termin pobytu.  Po otrzymaniu wpłaty na konto wysyłam potwierdzenie rezerwacji. Najdalej do 30 dnia przed planowanym pobytem powinna wpłynąć dopłata do 1/3 pełnej opłaty za pobyt. Pozostałą kwotę regulujemy w dniu przyjazdu. Pierwszego dnia pobytu pobieramy kaucję w wys. 250 zł, rozliczaną w dniu wyjazdu. Doba rozpoczyna się od godz. 15.00 w dniu przyjazdu a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.

Na terenie domku nie palimy papierosów.

Aktualne ceny       tutaj .Domek w Rojach
domki zakopane domki w zakopanem domek w zakopanem domek zakopane noclegi zakopane noclegi w zakopanem Zakopane domki Zakopane domek wynajem domków zakopane zakopane noclegi